„Egy titkot megőrizni olyan, mint egy gyufával játszani. Ha megpróbálod továbbadni megégethetsz valakit. Ha túl sokáig tartod magadnál, akkor te sérülhetsz meg.”
Bosszú
„Egy titkot megőrizni olyan, mint egy gyufával játszani. Ha megpróbálod továbbadni megégethetsz valakit. Ha túl sokáig tartod magadnál, akkor te sérülhetsz meg.”
Bosszú
„Olyan ez az élet, mint valami dzsungel. Vadak élnek benne s marcangolják egymást és felfalják, akit lehet.”
Móricz Zsigmond
„A barátság legnagyobb próbája nem az, ha a magunk hibáit tárjuk fel barátunknak, hanem ha neki tárjuk fel az övéit.”
Francois de la Rochefoucauld
„Nap, mint nap elmegyünk mellettük. Érezzük az elszigeteltségüket. Mégis megyünk tovább. Azzal nyugtatván magunkat, hogy úgysem tudnánk segíteni rajtuk. Amiről persze tudjuk, hogy hazugság.
…
Nap, mint nap elmegyünk mellettük. Mégsem nézünk rájuk soha. Nem akarjuk meglátni a szomorúságot a szemükben. A vágyakozást a szívükben. A magányt a tekintetükben. Pedig vannak alkalmak, amikor jobban is szemügyre vehetnénk ezeket az elszigetelődött embereket. Hogy miért? Mert ha jobban figyelnénk, lehet hogy megismernénk őket.”
Született feleségek