Született feleségek 1/2 – A felfedezésre váró szépségek, a napvilágra vágyó titkok.

„Ahogy visszatekintek a világra, amit hátrahagytam, minden olyan világossá válik. A felfedezésre váró szépségek, a napvilágra vágyó titkok. De az emberek ritkán állnak meg, hogy körbe nézzenek. Csak mennek tovább. Igazán kár, pedig annyi a látnivaló.”

Született feleségek

Kevin Brooks – kívánságok

„A gyerekkorod felét azzal töltöd, hogy azt kívánod, bárcsak felnőtt lennél, aztán amikor felnőtt leszel, a fél életedben azt kívánod majd, bárcsak gyerek lehetnél újra. Úgyhogy ne sokat rágódj azon, hogy mi a helyes a Te korodban, és mi nem! Csak tedd, amit jónak látsz!”

Kevin Brooks

Bosszú 2/17 – A háború művészete

„A háború művészetében, ha ismered az ellenségedet és önmagadat, nem kell félned a közelgő csatától. Mert, ha csak magadat ismered, az ellenségedet nem, minden győzelemre jut egy vereség is.”

Bosszú