Született feleségek 5/10 – Sötétség

„Szörnyű dolog sötétségben élni. Nem látni mindazt, ami másoknak magától értetődő. De olykor néhány szerencsés számára aprócska fény töri át a sötétséget és magával hozza annak ígéretét, hogy szebb napok várnak ránk.

Szörnyű dolog sötétségben élni. Nem látni mindazt, ami másoknak magától értetődő. De ha szerencsénk van a sötétség helyébe lép a fény. És végre meglátjuk a titkos áldozatokat, amelyeket a feleségünk hozott. A meglepő fejlődést, amelyet az anyánk mutat. Vagy a számításba nem vett következményeit a saját tetteinknek. De vannak, akik önként választják a sötétséget. Mert a sötétben csak azt látják, amit látni akarnak.”

Született feleségek

Bosszú 3/20 – Forradalom

„Forradalomról akkor beszélünk, amikor sokak vágyát egyetlen ember tettei szülik. A változás hullámai akkor indulnak el, amikor az első követ dobják arra, aki a hatalomban van és csak úgy csillapodnak, ha az egyik fél legyőzetve hever vagy a két fél egyesül.

A forradalom sikeréhez teljes elkötelezettség szükségeltetik a negatív előjelek ellenére is. Az áramlat bármikor megfordulhat és minden veszteség tovább tüzeli a vágyat, hogy mindenáron győzzünk. A forradalom csak egy dolgot garantál az ártatlanok hullnak el legelőször.”