„A bölcs ember előbb gondolkodik, aztán cselekszik. Biztosat pedig csak akkor állít, ha már megvalósította, amit elért.”
Confucius
„A bölcs ember előbb gondolkodik, aztán cselekszik. Biztosat pedig csak akkor állít, ha már megvalósította, amit elért.”
Confucius
„A lelkesedés ihlettel teli izgalom, motiváció, és egy csipetnyi kreativitás.”
Bo Bennett
„A lelkünk és csakis a lelkünk az, ami leláncol vagy felszabadít bennünket.”
Buddha
„Azt mondják a szeretet határtalan. Én nem így gondolom. Láttam már a határait és feszegettem is őket. A szeretetnek van határa. Láttam hol húzódik.
…
A szeretetnek vannak határai, mind tudjuk. Hol lebontjuk őket, hol felépítjük, hogy aztán megint lebontsuk. Vajon muszáj így lennie? Okulhatunk? Lehetünk bátrak? Remélhetünk? Talán más nem is kell csak egy kis bátorság, egy kis remény, egy kis hit. Talán feltűnhetnek a határok, ha nem veszünk tudomást róluk. Talán a szeretet lehet határtalan, ha eléggé bátrak vagyunk úgy dönteni, hogy a szeretet igenis végtelen. Talán mindenki számára létezik boldogság. Vagy talán … várjunk egy percet … ezt még átgondolom.”
Grace klinika
„Bármi vagy, légy benne jó!”
Abraham Lincoln