Gyilkos elmék 10/12 – James Russell Lowell az életről

„Ahogy haladunk előre életünk útján, új arcok jelennek meg és az út végéhez közeledve a mérföldkövek sírkövekké változnak alattuk egy-egy baráttal.”

James Russell Lowell

Született feleségek 1/17 – Hősök

„A hősöket a legkülönbözöbb okok miatt tiszteljük. Van akit a merészségért, van akit a bátorságáért, van akit a jóságáért, de rajongásunk oka leginkább az, hogy szívünk mélyén mind arról álmodunk, hogy egyszer minket is megment valaki. Na persze, ha a sors nem hoz össze a megfelelő hőssel, kénytelenek vagyunk mi magunk megmenteni magunkat.”

Született feleségek

Andrew Matthews – akarat, aggodalom

„Ha van valami olyan az életedben, amit nem akarsz, akkor ne aggódj tovább miatta, és ne is beszélj róla! Az energia, amit belefektetsz, életben tartja. Ne fektess bele több energiát és el fog tűnni!”

Andrew Matthews

Bosszú 1/13 – Ekötelezettség

„Egyeseknek az elkötelezettségük a hitük. Feláldozzák magukat egy másik személyért vagy egy elvont eszméért. Számomra az elkötelezettségnek van egy árnyoldala is. Egy sötétebb út, ami folyamatosan felvet egy kérdést. Milyen messzire mehetek el?”

Bosszú