„Sose engedd, hogy az alapján ítéljenek meg, ahonnan jöttél. A korlátokat te húzod meg.”
L’ecsó
„Sose engedd, hogy az alapján ítéljenek meg, ahonnan jöttél. A korlátokat te húzod meg.”
L’ecsó
„Renegátok. Szabályszegők. Szikés gengszterek. Így szeretünk gondolni magunkra. Piszok jónak hisszük magunkat. Szexinek. A baj csak az, hogy ez nem teljesen igaz. Legbelül szabálykövetők vagyunk. Birkák. Nem szegjük meg a protokollt. A-tól z-ig betartjuk. Mert ha nem követjük a protokollt a betegeink meghalnak és nem leszünk többé piszok jók. Csak piszkok.
…
Ez minden orvos dilemmája. Biztonsági játékosnként kövessük a protokollt. Vagy kockáztassunk és alkossunk újat. A kockázat járhat sikerrel, de kudarccal is. Időnként akkor is szembe kell szállnunk a rendszerrel, nagyot ugrani. És ha megvan az áhított végeredmény, az a világ legjobb érzése. De ha nincs?”
Grace klinika
„A békét nem lehet erőszakos eszközökkel fenntartani; csakis megértéssel lehet elérni.”
Einstein
„A sebek a múltra emlékeztetnek, de nem kell meghatározniuk a jövőt.”
Gyilkos elmék
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
George Bernard Shaw