Született feleségek 1/7 – a verseny

„Verseny. Különböző embereknek mást és mást jelent. Legyen az baráti versengés vagy élet-halál harc a végeredmény ugyanaz. Mindig lesznek győztesek és mindig lesznek vesztesek. A trükk persze az, hogy tudjuk melyik csatát vívjuk meg, ugyanis minden győzelemnek ára van.”

Született feleségek

Grace klinika 9/17 – Átültetés

„Egy kritikus állapotban lévő beteg számára a szervátültetés új kezdetet jelent. Egy második esélyt. A testet azonban úgy tervezték, hogy verjen vissza minden külső behatolót. Azt is, amelyik megmentené őt. Mert egy transzplantáció nem garantálja a könnyebb életet. Fennáll a veszély, hogy a test azonnal kilöki a szervet.

Az átültetési folyamat igen ijesztő. A beteg eljut onnan, hogy aggódik, kap-e új szervet odáig, hogy vajon a szervezete kiveti-e. Az aggódás addig tart, amíg fel nem ébred a műtét után és látja, hogy az ajándékot a teste befogadta.”

Grace klinika

Einstein – álmok és tettek

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

Einstein

Anaïs Nin az életről

„Amíg élek, szenvedek, tévedek, kockáztatok, adok és veszítek, addig meghátrál előlem a halál.”

Anaïs Nin

Pillangóhatás

„Egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának a rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.”

Pillangóhatás